top of page

İade ve Değişim

14 Gün İçinde İade

Ürünlerimizden herhangi bir sebeple memnun kalmadığınızda iade ve ödeme garantisi sunuyoruz. İade sürecini başlatmak için ürün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde talebinizi 0538 569 55 93 Whatsapp Destek hattımıza mesaj göndererek veya

0538 569 55 93 numaramızı arayarak iletmenizdir.

 

Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri:

Haftanın 6 Günü Sabah 09:30’dan 23:30’a kadar 0538 569 55 93 Whatsapp Destek hattımıza mesaj göndererek anında hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca hafta içi ve cumartesi günleri 09:30 – 20:00 saatleri arasında 0538 569 55 93 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

Çağrı merkezimiz iade talebinizi aldıktan sonra cep telefonunuza İade Kargo Kodu gönderilmektedir kodu kullanarak size en yakın Mng Kargo şubesine ürünü teslim edebilirsiniz. Ürünlerin depomuza ulaşmasını takip eden 3 gün içerisinde ön muayenesi tamamlanarak ödeme yaptığınız yönteme göre Kredi Kartınıza veya Banka hesabınıza para iadesi işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 1-3 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

 

14 Gün İçinde İade Şartları

CM Mobilya’dan satın aldığınız ürünlerde iade için

 

Kurulumunu yapmadan önce kontrol ediniz. İade etmek isterseniz lütfen kurulumunu yapmayınız.

  • İade ürünüm deponuza ulaştıktan sonra Ön Muayene aşamasından geçemezse ne olacak?

    • İade garantimizi kullanarak ürün iade etmek yerine bir karton parçası veya farklı değersiz şeyleri tarafımıza gönderenler bulunmaktadır bu sebeple Ön muayene aşaması sadece kötü niyetli ve sahtecilik işlemlerinin önüne geçmek için yapılmaktadır.

 

  • Orijinal ambalajını kaybettim / Orijinal ambalajı hasar gördü buna rağmen iade edebilirmiyim?

    • Orijinal kutusu olmayan veya orijinal kutusu hasarlı olan ürünlerin de iadesi kabul edilmektedir ancak satın aldığınız ürünü kargo ile iade etmek için yeniden paketlemeniz gerekeceği için, orijinal kutusu olmayan bir mobilya ürünün paketlenmesi oldukça zor bir işlemdir, ürünü teslim aldıktan sonra koliye zarar vermemeye özen göstererek açmanızı ve iade konusunda kararınızı verene kadar saklamanızı tavsiye ederiz.​​

 

  • Ürünü iade etmek üzere paketledim ve kargoya sağlam teslim ettim ama kargoda hasar oluşursa ne olacak?

    • Depomuza teslim edilen hasarlı ürünlerin de iadesi kabul edilmektedir, hasar kontrolü veya hasarın oluşma sebepleri ile ilgilenmiyoruz, sadece gelen ürünün sipariş edilen ürünle aynı olup olmadığına bakıyoruz.

bottom of page